Hakkımızda

Astorya havai fişek hakkında

  1. Before
  2. After
  1. Before
  2. After
 • apple-touch-icon-120x12098 yılında Bursa’da bir masal yazmaya ve yaşamaya başladık Astorya Organizasyon ailesi olarak…

  Biz değiliz bu masalın kahramanları, sizlersiniz…

  Biz sadece sizlerin hayal ettiklerini, istediklerini gerçekleştirenleriz…

  Hayatınızın en özel günlerinden düğünlerinize, şirketinizin temel atmasından açılışına ya da yıl dönümü kutlamalarına, festivallerden kurtuluş günü kutlamalarına, geleneksel etkinliklerden, spor kulüplerinin şampiyonluklarına kadar bütün organizasyonlarda, Türkiye’nin her köşesinde ve yurt dışında; sahne arkasında ailemizden biri ile karşılaşabilirsiniz.

  Biz sizin istediğiniz her yerdeyiz…

  Balonlarla süslenmiş bir yoldan ya da rengarenk fildişlerinin arasından geçerek tiffany sandalyeler ile hazırlanmış organizasyon alanına ilerlemek, konfeti gösterileri ile alanı renklendirmek, lazer gösterilerinin ışıltılı dünyasına katılmak, uygulanacak özel efektler ile anı ölümsüz kılmak ve muhteşem havai fişek gösterileri ile tüm davetlilerin hafızalarında yer edecek organizasyonunuzu ölümsüzleştirmek…

  Sizlerde organizasyonunuzun; yaratıcılıkta sınır tanımayan, konusunda uzman İçişleri Bakanlığı A Sınıfı Ateşleyici Ehliyeti’ne sahip ekipler tarafından yapılmasını ve yıllar boyunca hatırlanmasını istiyorsanız bizi arayın ve masal dünyasının kapısını aralayın…

  Bunlar masalın sadece başlangıcı…

 • 3000

  3000+ Organizasyon

 • 15

  15+ Hizmet yılı

Temel Değerlerimiz

  • Teknik personel

   Tüm teknik ekibimiz a sınıfı ateşleyici yeterlilik belgesine sahiptir. Ayrıca elektronik ateşleme sistemleri gibi teknik ekipmanları rahatlıkla dizayn edip kullanabilirler.

  • Ürün kalitesi

   Ürünlerimiz üretim süreci ve üretim sonrası firmamızca denetimden geçirilir.

  • Zamanlama

   Anlaşma sağlanan tüm işler iş kuruğuna aktarılır. Ertesi güne ait tüm işler 1 gün öncesi hazır hale getirilip hareket ve teslim saatine göre teknik ekip yönlendirilir.

  • Ar-ge

   Ürünlerimizin çoğu gerekli şartlara uyumluluk sağlaması açısından tarafımızdan dizayn edilir. Babil kandili buna bir örnektir.

  • Pro aktif defans

   İş planı içinde organizasyonun olacağı tarihteki hava durumu ve diğer olasılıklar göz önüne alınarak gerekli  önlemler alınır. Her zaman bir b planımız vardır.

  • Patlayıcı deposu

   Kendine ait patlayıcı deposu olan sayılı havai fişek firmasından biriyiz.

Sizi ikna etmek için başka ne yapabiliriz ?

İletişim